Jak kupić Bitcoiny za gotówkę?

Chciałbyś kupić Bitcoiny za gotówkę, anonimowo i po dobrym kursie, może nawet lepszym, niż oficjalny? Musisz wiedzieć, że pogodzenie wszystkich tych warunków jest bardzo trudne, ale – dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań bankowości – nie niemożliwe.

Problemem, na który trzeba zwrócić uwagę jest, że rynek bezpośredniej wymiany (face-to-face) jest zwyczajnie za mały, by był efektywny i charakteryzuje się dużymi ograniczeniami. Pomyśl, na jakie potencjalne problemy możesz natrafić, dokonując transakcji face-to-face:

  • Ty i Twój partner musicie poświęcić czas, by razem dotrzeć na umówione miejsce transakcji,
  • możesz zostać okradziony przed, w trakcie lub po dokonaniu transakcji,
  • jesteś terytorialnie ograniczony do wyboru partnera (z reguły do dużych miast).

Problemy te odzwierciedlone są w kursie kupna lub sprzedaży BTC, który z reguły jest daleki od satysfakcjonującego dla kupującego.

Rozwiązaniem jest wykorzystanie systemu płatności BLIK i przekazanie gotówki czekiem BLIK. W ten sposób transakcja jest nieporównywalnie szybsza i bezpieczniejsza.

  • przekazujesz czek BLIK w czasie dogodnym dla siebie, poświęcając na to minimum czasu,
  • czek BLIK możesz wygenerować z każdego miejsca na świecie, gdzie jest dostęp do Internetu,
  • Twoje fizyczne bezpieczeństwo jest 100%.

Bezpieczeństwo samej transakcji może być zwiększone przez stosowanie depozytów zabezpieczających, które zapewnia Flucto.com. W ten sposób wszystkie problemy związane z transakcją face-to-face są rozwiązane.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *