Zawieranie transakcji sprzedaży Bitcoinów

 1. Aby sprzedać Bitcoiny, kliknij przycisk “Sprzedaj BTC” obok interesującej Cię oferty.
  create BTCPLN transaction - step 1a
 2. Przeanalizuj warunki oferty. Zalecane jest zawieranie transakcji zabezpieczonych depozytem przez obydwie strony, ponieważ minimalizuje to ryzyko oszustwa. Następnie wybierz metodę odbioru gotówki, żądaną kwotę wymiany i kliknij w przycisk “Rozpocznij wymianę”.
  create BTCPLN transaction - step 2a
 3. W Twoim panelu pojawi się transakcja, którą będziesz mógł zarządzać.
  create BTCPLN transaction - step 3a
 4. Musisz poczekać na zaaceptowanie transakcji i uzupełnienie szczegółów przekazu pieniężnego (numeru i kodu do czeku BLIK) przez partnera. Do tego czasu możesz anulować transakcję.
  create BTCPLN transaction - step 4a.png
 5. Po zaakceptowaniu transakcji przez partnera, w zakładce “Szczegóły przekazu pieniężnego” pojawi się numer i kod do czeku BLIK, który możesz zrealizować w bankomacie. Jeśli wypłata gotówki powiodła się, kliknij “Wypłacono PLN”. W przeciwnym przypadku kliknij “Nie wypłacono PLN” – jeśli druga strona potwierdzi, że czek nie został zrealizowany, depozyty zabezpieczające zostaną zwolnione, a transakcja anulowana.
  create BTCPLN transaction - step 5a.png
 6. Partner transakcji musi jeszcze potwierdzić transkakcję i tym samym zwolnić depozyty zabezpieczające. Rozliczenie transakcji widoczne na stronie “Księgowość” będzie wyglądać jak poniżej.
  create BTCPLN transaction - step 6a

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *